Online kurzy

Za dobu covidové pandemie se mnou mnoho z Vás začalo cvičit online a některé v tom i nadále pokračujete. Každý den tak posílám mnoho cvičenkám svá online videa, podle kterých se mnou cvičíte ve chvílích svého volného času. A tak jsem si řekla - prošlo mými lekcemi tolik cvičenek, mám za sebou léta praxe, kurzů, seminářů a školení, proč nevytvořit online kurzy šité na míru Vám. Za ta léta praxe dobře vím, proč cvičení vyhledáváte, čeho chcete docílit a jak na to.

Proto jsem se rozhodla natočit desítky dvacetiminutových lekcí a ty poskládat na míru každé z Vás.

Nachystala jsem si pro Vás tyto online kurzy:

  • POSILKO břicho/zadek
  • PILATES pro pevné tělo
  • PILATES pro zdravá záda


Všechny kurzy jsou ve verzi basic a intensive, na 1 nebo 3 měsíce.

Verze basic obsahuje novou lekci na 20 minut 2 x za týden.

Verze intensive obsahuje novou lekci na 20 minut 3 x za týden.

Jak na to funguje?

Je to jednoduché. Stačí si níže vybrat z kurzu, vyplnit poptávkový formulář a je to. Já se Vám pak zpětně ozvu s dalšími instrukcemi.


Kurzy začnou 1. února 2023. Od tohoto data Vám budu v intervelu dle typu kurzu zasílat mnou vybraná videa s lekcí, podle toho, do jakého kurzu se přihlásíte. A co víc - každá z Vás dostane přesně ty lekce, které budou vyhovovat jejímu profilu. Počet míst je proto omezen, neboť těmito kurzy chci cílit na potřeby každé z Vás a vybrat Vám cviky tak, aby měly účinek ve vztahu k cíli, kterého chcete dosáhnout.

Lekce

POSILKO břicho/zadek

Tento kurz je zaměřen na posílení ochablých partií, zejména břicha, hýždí a stehen. Cílem kurzu je pevné bříško a sexy zadek. Za 20 minut procvičíme v několika sériích tyto svalové skupiny za využití snadných pomůcek (židle, činky, guma, míček, láhev atd.) anebo s vlastní vahou těla. Cvičení je vhodné pro všechny bez rozdílu věku. Kurz basic je vhodný pro každého z Vás, tedy i pro začátečníky. Kurz intensive je určen pro rychlejší dosažení zformování postavy. Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, lze je proto cvičit kdykoliv opakovaně.

PILATES pro pevné tělo

Tento kurz je zaměřen na zeštíhlení postavy, posílení ochablých a protažení zkrácených svalů na těle. Dalším cílem je zmobilizování páteře a kloubů, úleva od bolesti zad, zvýšení kapacity plic, vyrovnání svalových dysbalancí a zbavení se stresu. Díky cvičení pilates bude Vaše tělo flexibilnější a vyváženě svalově posílené. Za 20 minut procvičíme tělo v několika sériích za využití snadných pomůcek (židle, tyč, činky, guma, míček, balanční čočka, láhev atd.) anebo s vlastní vahou těla. Cvičení je vhodné pro všechny (muže i ženy), bez rozdílu věku i kondice.  Kurz basic je vhodný pro každého z Vás, tedy i pro začátečníky. Kurz intensive je určen pro rychlejší dosažení zformování postavy. Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, lze je proto cvičit kdykoliv opakovaně.

Kurzy pilates jsou v mém studiu nejnavštěvovanější právě pro viditelné výsledky.

PILATES pro zdravá záda

Kurz pilates pro zdravá záda vychází z principů pilatesu, relaxačních a posilovacích cviků v oblasti břišních a zádových svalů, tzv. hlubokého stabilizačního systému. Cílem cvičení je odstranění svalových dysbalancí, zlepšení svalové koordinace, síly a flexibility. Jde nám o zdravá bezbolestná záda. Posilujeme ochablé a protahujeme zkrácené svaly, rozhýbeme "zatuhlé" klouby, cvičení pomáhá obnovovat správné držení těla a rovnováhu. Během lekce využíváme kromě vlastní váhy těla také různých pomůcek (židle, tyč, míček, činky, ručník atd.). Cvičení je vhodné pro všechny (muže i ženy), bez rozdílu věku i kondice, mohou cvičit i těhotné v I. a II. trimestru těhotenství. Kurz basic je vhodný pro každého z Vás, tedy i pro začátečníky. Kurz intensive obsahuje 3 lekce týdně.  Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, lze je proto cvičit kdykoliv opakovaně.

Kurzy pilates jsou v mém studiu nejnavštěvovanější právě pro viditelné výsledky

Ceník

POSILKO břicho/zadek basic 1M

2 x 20 minut týdně, 8 lekcí (1 měsíc)

400 Kč

POSILKO břicho/zadek basic 2M

2 x 20 minut týdně 16 lekcí (2 měsíce)

800 Kč

POSILKO břicho/zadek intensive 1M

3 x 20 minut týdně, 12 lekcí (1 měsíc)

600 Kč

POSILKO břicho/zadek intensive 2M

3 x 20 minut týdně, 24 lekcí (2 měsíce)

1200 Kč

PILATES pro pevné tělo basic 1M

2 x 20 minut týdně 8 lekcí (1 měsíc)

400 Kč

PILATES pro pevné tělo basic 3M

2 x 20 minut týdně, 24 lekcí (3 měsíce)

1200 Kč

PILATES pro pevné tělo intensive 1M

3 x 20 minut týdně 12 lekcí (1 měsíc)

600 Kč

PILATES pro pevné tělo intensive 3M

3 x 20 minut týdně, 36 lekcí (3 měsíce)

1800 Kč

PILATES zdravá záda basic 1M

2 x 20 minut týdně 8 lekcí (1 měsíc)

400 Kč

PILATES pro zdravá záda basic 3M

2 x 20 minut týdně, 24 lekcí (3 měsíce)

1200 Kč

PILATES pro zdravá záda intensive 1M

3 x 20 minut týdně 12 lekcí (1 měsíc)

600 Kč

PILATES pro zdravá záda intensive 3M

3 x 20 minut týdně, 36 lekcí (3 měsíce)

1800 Kč

Přihláška na kurz

Po vyplnění potřebných údajů Vás budu  kontaktovat s dalšími podrobnostmi