Jedeme na víkend do Špindlu

02.02.2018

Cvičení není nikdy dost :-) Tak proč nespojit příjemné s užitečným a nejet rovnou na víkend? To si říkám už několik let :-D Je to tady! A to koncem dubna směr Špindlerův Mlýn

Ve spolupráci s CK CAPRO jsem pro Vás vyladila příjemný Wellness pobyt v hotelu Clarion **** od 20. 4. do 22. 4. (pátek až neděle). 

Cena zájezdu činí 2.290 Kč/osoba, ve které je zahrnuto ubytování, snídaně a 4 lekce cvičení (2x pilates a 2x kalanetika). Kromě jídla, spánku a cvičení si můžete užít chvilky i v bazénu s protiproudem, vířivce či v saunovém ráji. Z dalších služeb lze využít masáže, rašelinové zábaly, turbosolárium a kadeřnictví.

Takže jednoduše! V pátek odpoledne všechny přijedeme, ubytujeme se a běžíme se nabít kalanetikou do tělocvičny :-) Potom Vás čekám na hotelovém báááru a všechno další probereme :-D Sobota se začne hogo fogo snídaní, následně lekce pilates a pak budete mít až do večerního cvičení (opět kalanetika) volný program. V neděli nás čeká po snídaní poslední ranní pilates a už zase směr Kutná Hora. 

Ale nebojte! To je teprve začátek našich výjezdů :-)

Do resortu se dopravíme vlastními auty (můžete se domluvit na cvičení, kdo koho nabere a s kým bude na pokoji). Kapacita zájezdu je omezená, takže bude lepší přihlásit se dřív než později. Po objednávce Vám přijdou od CK pokyny k zaplacení zálohy a doplatku.

Týna